Sponsorloop!

Geplaatst: 14/04/2011 in sport
Tags:,

Woensdagochtend,

pino!

Ieder team dat  van start gaat bij de Roparun doen van alles om zo veel mogelijk sponsorgeld bijeen te krijgen voor het goede doel. Zo ook ons team RTZN. Vandaag is er op de school van Maria, een teamlid, in het kader van de vastenactie een spoonsorloop met 2 doelen.  Het ene doel is de Philipijnen en het andere deel is voor ons team.
Een aantal weken geleden hebben Maria en ik al een presentatie gehad op de school in alle groepen.

Vandaag is het zover. “Pino” komt op school en ook een “tante bus” waar de lopers in slapen. “ik denk dat ik vandaag wel 10 honderd euro bij elkaar loop” Of nog een ander: “het lopen ging niet zo goed maar de massage was zo lekker”

Wat werd het een heerlijke morgen. Er werd gelopen en geskeelerd voor het leven.

Woensdagavond,

ook hiervoor genoeg belangstelling!

Soms heb je van die weken dat het gewoon goed weer is en je denkt het kan wel eens druk gaan worden is het in de praktijk toch heel anders. Van de trainers van dinsdagavond hoorde ik het ook al. Geen grote opkomst vanavond. Ook op de woensdagavond was het heel rustig. Niks van te zeggen waarom. Ook wel eens prima om met een iets kleinere groep te werken.

Een niet al te omvangrijk programma. 8*400 met een dribbelpauze van 200 m. Vanavond maar weer eens het tempo in de gaten gehouden. Je merkt dat je moet remmen. Iedereen wil zo graag zo hard.

Advertenties
reacties
 1. John schreef:

  Weer goed beziggeweest voor het goede doel.

 2. Claudia schreef:

  Jammer dat ik er niet bij kon zijn maar zo te zien hebben de kinderen (en jullie) het erg naar het zin gehad. Tot maandag.

 3. Jan schreef:

  Het gaat om het goede doel maar de rest er omheen is ook zo leuk dat is de Roparun.

 4. Fred schreef:

  Dat kan je soms hebben: ideaal weer, geen vakantietijd, geen belangrijke voetbalwedstrijd op tv en dan tòch heel rustig op de training. Het omgekeerde komt ook wel voor: noodweer, koud, je denkt dat er geen hond komt en dan is het toch druk. In ieder geval was het gisteren (woensdag) ideaal trainingsweer!

Reageren? Graag.

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.