Zaterdagmorgen,
Bij het inlopen zaterdagmorgen hoorde ik van een 3-tal dames dat ze op donderdagavond nog al nat geworden waren. De hele stortbui over zich heen gekregen. Als kleuters hadden ze zich gedragen. Door de plassen stampen en elkaar nog natter maken. Ze hadden er lol aan beleefd begreep ik. Maar nu moesten hun schoenen nog droog zijn voor zaterdag. Ik vertelde hun dat met het er uithalen van de binnenzool en de schoen vol doen met keukenpapier dat ze dan wel redelijk snel droog zijn. Ja… met krantenpapier kan dat ook maar de inkt kan dan afgeven en je schoenen worden aan de binnenkant zwart.
Tijdens het vertellen zag ik één van de dames een kleurtje krijgen en zich een beetje schamend vertelde ze mij dat ze in plaats van keukenrolpapier een paar inlegkruisjes had gebruikt. Het werkte overigens supergoed.
Nog 2 zaterdagen en dan gaan ze bij ons verder of ze doen dat dan op eigen houtje maar op het loopspoor staan ze!!
Zondagmorgen,
De training duurt normaal 90′. Vaak een stuk inlopen dan de kern van de training en weer uitlopen en die anderhalf uur vliegen voorbij. Vandaag wilde ik eigenlijk nagenoeg de volle tijd gebruiken om stevig te trainen. Een heel klein stukje inlopen en dan een duurloop van 80′ verdeeld over 4 blokken van 20′. Ook iedere 20′ in blokjes van 5′ . DL1-5′-DL2-5′-DL3-5′-DL4-5′. Ik ging zelf met groepje 2 mee. Dat was een pittige training. Met ons groepje tikten we in die 80′ bijna 16 km weg.
Reken er dan maar op dat de thee dan prima smaakt.
Mooie training van 80 minuten.
héhé, van de dames kan je nog wat leren hé! 🙂