Vakantieperiode!

Geplaatst: 29/07/2016 in sport
Tags:, ,

Vrijdagmorgen,

600-800-1000-800-600-400

600-800-1000-800-600-400

Bij de baantraining op woensdagavond merk je het eerste dat de vakantietijd is aangebroken. Als ik normaal tegen 18.30 u. op de baan kom dan is het een drukte van belang. Er zijn jeugdgroepen die al om 18.00 u. begonnen zijn en een halfuurtje later start er nog een groep en tegelijkertijd met de recreanten is er nog een jeugdgroep die van start gaat. Nu kom je op woensdag en er is geen jeugd. De toegangspoort nog op slot. Nou wist ik vanaf dinsdagavond al dat er ook twee trainers afwezig zouden zijn. Met het gevolg dat ik er alleen voor stond vanavond. Nou kun je natuurlijk proberen een trainer van de groepen van een andere avond te regelen maar hoe groot zou onze eigen groep zijn?
Ik gokte er op dat er een aantal weg zouden zijn.
Mijn gok pakte goed uit.
Het werd een heerlijke trainingsavond. Er werden heel wat zweetdruppels gelaten.

Mijn volgende training is een duurloop op donderdagmorgen. Ik had het voornemen om vandaag eens een wat gemakkelijker parcours te nemen maar dan op een iets hogere snelheid. Een route van ergens tussen 25 en 27 km moest het worden. Als extra opdracht voor mezelf: “loop de laatste minuut van ieder kwartier een stevig tempo”
Een voordeel van zo’n opdracht is dat de tijd voorbijvliegt je leeft van kwartier naar kwartier.
Toen ik vertrok was de temperatuur nog behoorlijk hoog net zo goed als de luchtvochtigheid. In de nacht was het maar amper afgekoeld. Van dat kleffe zweetweer. Na ruim 90′ loop ik langs een heideveld en je ziet er nu langzaamaan al een paarse gloed overheen komen. Over een maand volop in bloei.Nog maar eens gaan kijken dan.
Iets verderop begint het te miezeren. Een paar druppeltjes nog maar. Dat koelt tenminste. Alleen deze regen is lastig voor mijn zicht. Mijn brillenglazen slaan dicht van die fijne motregen. Mijn petje had ik niet op gewoon omdat ik er geen rekening mee had gehouden dat het zou gaan regenen.
Uiteindelijk ben ik na bijna 2:30 u. en 27 km weer thuis. Krijg mijn shirt amper uit zo nat is het.

Ondanks dat ik onderweg best veel gedronken had is mijn dorstgevoel de hele dag niet meer weg geweest.

Advertentie

Reageren? Graag.

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.